pytania i odpowiedzi

Jak wybrać odpowiedni wariant bransoletki identyfikacyjnej?

Zależy to od tego, na jaką imprezę potrzebne są Państwu opaski identyfikacyjne. Ponad 90% naszej sprzedaży stanowią opaski identyfikacyjne z materiału TYVEK i wśród nich w większości sprzedawane są opaski o szerokości 2,5 cm (te szersze). Na jedno- dwudniowe imprezy są idealne. Jeśli Państwa impreza jest wielodniowa lub potrzebują Państwo większego poziomu zabezpieczenia, należy wybrać opaski winylowe lub tekstylne. Opaski tekstylne są reprezentacyjne i podniosą prestiż Państwa imprezy.

Dlaczego sprzedaje się więcej bransoletek o szerokości 2,5 cm, skoro te 1,9 cm są tańsze?

Tak, opaski o szerokości 1,9 cm (3/4") są tańsze, ale opaski identyfikacyjne stanowią jednocześnie element marketingowy, które zwiększa wiedzę o Państwa imprezie, szersze opaski mają po prostu większe powierzchnię do nadruku, dlatego logo imprezy będzie na nich bardziej widoczne. Różnica w cenie w wysokości 0,02 zł. jest warta wyraźniejszego oznaczenia Państwa imprezy.

Czy druk cyfrowy jest mniej wytrzymały, rozmaże się?

Jeśli będą się Państwo bardzo starać, to da się go rozmazać. Jednak przy klasycznej manipulacji – czyli założeniu na rękę gościa i zwykłym noszeniu (ocieranie o ubranie itp.) tego nadruku Państwo nie zmażą. Druk cyfrowy jest wykonywany farbą ekologiczną na bazie oleju. Tężeje i uzyskuje idealny stan po ok. 3 dniach od druku (dlatego dobrze jest nie zamawiać w czwartek przed piątkową imprezą). Przeważająca większość naszych klientów preferuje ten wariant nadruku z powodu jego jakości, ceny i szybkości. Zwykle z wykorzystaniem tego nadruku realizujemy imprezy nawet z ponad 60.000 uczestników, dlatego nie muszą się Państwo obawiać o jego wytrzymałość. Jeśli jednak potrzebują Państwo druku do wielodniowego wykorzystania lub na przykład na basen, to lepiej wybrać metodę sitodruku.

Wysyłka w dniu zamówienia także z cyfrowym nadrukiem – to slogan czy rzeczywistość?

To rzeczywistość! Oczywiście w ramach logicznych relacji czasowych. Ekspedycja wysyłek odbywa się codziennie ok. 13.00. Jeśli zatwierdzą Państwo korektę nadruku do 10:00, w przypadku konieczności także później, to damy radę wykonać wysyłkę jeszcze tego samego dnia. Standardowo wysyłamy przesyłki za pośrednictwem firmy GLS.

Europejska jakość, żadnej chińszczyzny, co to znaczy?

Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach cena jest na pierwszym miejscu. Ceny zbijamy do minimum, ale zachowujemy przy tym także wysoką jakość. Jeśli organizują Państwo imprezy regularnie i biorą Państwo towar od nas, to mogą Państwo porównać jakość naszych opasek TYVEK i opasek z Chin, wtedy przyznają nam Państwo rację. Nasze opaski naprawdę się trzymają, nie rozklejają się, mają większą masę powierzchniową - czyli też ogólną wytrzymałość, są antyalergiczne (reakcja alergiczna przy noszeniu jest wykluczona).

W ofercie mają Państwo opaski winylowe typu „Wide Face”, czy nie oferują Państwo drugiego typu „L-Shape”?

Typ opasek winylowych w kształcie „L” (czyli klasyczne proste opaski z zagięciem) możemy Państwu dostarczyć na zamówienie. Nie mamy ich w magazynie. Cena jest taka sama jak wariantu „Wide Face".

Czy wielokolorowy nadruk bransoletek TYVEK jest możliwy w jakimkolwiek kolorze?

Nie, technologia druku wymaga drukowania na białym podkładzie, wielokolorowo drukujemy zatem białe opaski TYVEK, ale dzięki temu, że możemy je zadrukować dowolnymi kolorami, można osiągnąć także zmianę koloru opaski (poprzez nadruk) na dowolny odcień. Nie ma zatem problemy, żeby mieć na opasce kolorowe logo, ewentualnie zdjęcie, kolorowy tekst i jeszcze w całości dopasować paski do odcienia kolorystycznego. W sprawie możliwości, grafiki i całkowitego wykonania możemy się umówić telefonicznie lub e-mailem.

Dlaczego Państwa strona nie jest przygotowana jako e-sklep z możliwością online?

W naszym zespole rozważaliśmy ten wariant, ale doszliśmy do wniosku, że standardowe zamawianie jest bardziej odpowiednie. Product manager ma pełen przegląd tego, co i jak można zrobić, dlatego lepiej przy składaniu zamówienia skonsultować je z nim pod względem terminu, kolorów i technologii. Ewentualnie może Państwu także poradzić, jak oznaczyć Państwa imprezę naszymi bransoletkami (połączenie materiałów, odcieni do różnego zastosowania itp.).

Jaką mam gwarancję, że opaski od Państwa przy produkcji nie trafią na „czarny rynek”?

Gwarancją jest dobre imię naszej firmy, to, że bransoletki identyfikacyjne sprzedajemy już od wielu lat i zamierzamy to kontynuować przez kolejne lata. Bransoletki identyfikacyjne zamówione przez Państwa na imprezę są przy wysyłce ręcznie przeliczane. Ewentualne dodruki realizujemy tylko dla tego samego zamawiającego, nie ma zatem możliwości, aby ktoś inny zamówił dodruk. Ewentualne zepsute opaski z produkcji (przy nadrukiwaniu czasem dochodzi do wad) są natychmiast niszczone. Za dostarczenie dokładnej liczby sztuk ręczymy dobrym imieniem naszej firmy. W trakcie całej naszej działalności nie spotkaliśmy się jeszcze z żadną reklamacją tego typu. To zasada, które ściśle przestrzegają wszyscy nasi pracownicy.